Historie společnosti

Naše společnost vznikla roku 2004 a to zapsáním na živnostenský úřad s předmětem podnikání

  • výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.
  • montáž, opravy revize a zkoušky elektrických zařízení

Toto živnostenské oprávnění nám umožňuje provádět elektroinstalační práce (hrubé, sekací a kompletační), montáž hromosvodů (zajišťujeme veškeré revizní zprávy), montáž a dodávku materiálu centrálních vysavačů (Husky), montáž a dodávku materiálu EZS – Alarmy (Jablotron..)
V roce 2010 jsme rozšířili živnost o

  • velkoobchod a maloobchod.

V roce 2013 jsme rozšířili živnost o

  • vodoinstalatérství, topenářství.

Toto živnostenské oprávnění nám umožňuje provádět rozvody vody a topení, zajišťujeme i výkresovou dokumentaci vhodného umístění radiátorů, podlahového topného systému atd., Dále provádíme montáž a servis tepelných čerpadel ( IDM, STIEBELELEKTRON, REHAU..), revize, zajišťujeme dodávku a montáž automatických kotlů na tuhá paliva – DEFRO, instalujeme topné systémy, podlahové vytápění a provádíme také montáž fotovoltaiky.

V roce 2014 jsme zakoupili pojízdnou zdvihací pracovní plošinu GENIE GS 2032 na naše pracovní účely, ale je také k dispozici pronájmu.

Naší velkou předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost, proto se náš vyškolený tým nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky samozřejmě s veškerou pečlivostí. Snažíme se o práci s co nejmodernějšími a kvalitními výrobky. Spokojený klient je naším cílem.

1. 3. 2019 jsme založili společnost Elektro Topení s.r.o.

Na přístupu k zákazníkům a kvalitě poskytovaných prací se vzhledem k nové právní formě podnikání nic nemění. Naše služby se snažíme i nadále zlepšovat a udržovat si vysoký standard.